MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 6994100
nr 699 4100
Bruno Mathsson
(1907-1988), Sverige
Fåtölj, med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988), "Pernilla"
Kondition: slitage, skador
måndag 30 maj 2011
kl 18:52:55
Bruno Mathsson
Läs mer om Bruno Mathsson